10532 SKY WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10532 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 355kg |
| Block | 10532 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2840kg |
| Block | 10532 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 189cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 710kg |